Agent prodaje u call centru

Objavljeno: 29.05.2024
Beograd, Srbija
0648112307
Prodaja, marketing i oglašavanje
Kategorija
Beograd/grad
Lokacija
Radno vreme
Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja
Stalni radni odnos
Stručna sprema
srednja stručna škola

Opis

Kompanija Web Studio Solutions d.o.o. kao jedna od marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije traži nove kolege za poziciju:

Nudimo Vam:
• Fiksnu neto zaradu od 70.000 - 120.000 rsd uz mogućnost bonusa
• Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
• Obezbeđen ručak od strane firme
• Radno vreme 8-16h radnim danima ( vikendi slobodni )
• Dinamičan i kreativan posao kao i timski rad
• Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
• Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
• Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
• Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;
Opis posla:
• Predstavljanje usluga I prodaja naših paketa
• Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
• Vođenje evidencije u CRM-u
• Usvajanje novih veština i tehnika prodaje
Profil kandidata:
• Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
• Komunikativan i dobar pregovarač
• Poznavanje osnovnog rada na računaru
• Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
• Organizovan I orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da napredujes, nauciš prodaju I ostvaruješ idealnu zaradu? Konkuriši jer očekujemo tvoju prijavu!

Kontakt oglašivača

OGLAŠIVAČ
Mesto
Telefon
0648112307,
1
Registracija